ODSÁVÁNÍ PRACHU

Odsávání prachu MINDEN nejen pro dílenské nářadí


Sortiment britského výrobce kvalitních vysokotlakých systémů průmyslového vakuového odsávání prachu MINDEN. Soustava je tvořena odsávacím agregátem napojeným na potrubní rozvod umožňuje vybavit každé pracovní místo boxem s potřebnými vstupy (odsávání, tlakový vzduch, elektrická síť apod). Systémy jsou vhodné pro napojení nářadí a přípravků pro broušení, řezání, leštění apod. Produkty jsou používány v lakovnách, renovačních centrech a výrobních linkách. Jsou standardní výbavou značek BMW, Mercedes Benz GP, Aston Martin, McLaren, Airbus, Sealine, GKN Aerospace, základny RAF a mnoho dalších.


Vysokotlaké odsávání prachu


Rychlé a úsporné systémy vakuového odsávání pro automobilový průmysl, komerční a průmyslové využití

Systémy vakuového odsávání se používají pro odsátí velkého množství prachu, který vzniká především při použití profesionálního nářadí v autolakovnách, autoservisech a v průmyslu.


Odsávací jednotka MINDEN pro vysokotlaké odsávání prachu


Vysoká spolehlivost odsávání

Automatický odsávací systém instalujeme v rozsahu velikostí od 3 kW – 11 kW a vše také s možností instalace do výbušného prostředí s certifikátem ATEX.

  •   Variabilní možnosti pracovních stanic
  •   Úsporný provoz a minimální spotřeba energie
  •   Minimální nároky na údržbu

Minden má více než 25 let zkušeností v oblasti výroby systémů ústředního odsávání prachu pro automobilové a průmyslové aplikace.

Automobilové lakovny:

Velmi účinné řešení odsávání při broušení, leštění nebo odsávání barevného prachu přímo v barvících boxech, komorách a lakovacích linkách.

Komerční uživatelé:

Pro nákladní vozidla, autobusy, závody vybavení, půjčovny automobilů a jiné dopravní renovační centra, kde je výroba závislá na velké spolehlivosti systémů odsávání.

Uživatelé v průmyslu:

Instalace vakuového odsávání s vysokou rychlostí pro výrobní linky desek plošných spojů, místa s obráběcími stroji. Je vhodné zejména pro broušení, vrtání a leštění apod.