Samostatný odsávač výfukových plynů

Samostatný odsávač výfukových plynů CARVENT

Cenově dostupné odsávání spalin pro osobní automobily a motocykly

Samostatný odsávač výfukových plynů CARVENT, typ SE-PC (HCV) je cenově dostupné řešení, které slouží k eliminaci výfukových plynů z vnitřních prostor automobilových dílen  apod. Odsávač je určen pro servisní místa blízko stojících vozidel. Odsávač lze upevnit na stěnu nebo instalovat na sloup.


Samostatný odsávač výfukových plynů CARVENT


Kompletní sada obsahuje:

Odsávací hadici s hadicovými svorkami, odsávací koncovku, ventilátor se základovou deskou pro montáž a konzolu pro zavěšení hadice na zeď.
Základní model odsávače výfukových plynů je pro svou dostupnost instaluje v menších autodílnách. Jednoduchý design, nekomplikovaný provoz a spolehlivost z něj učinily nejoblíbenější model odsávání výfukových plynů dostupný v nabídce. Zařízení lze snadno připevnit na zeď nebo na sloup. Držák (police) na stěnu, který je součástí sady, slouží k zavěšení odsávací hadice s koncovkou, když se odsávání spalin nepoužívá, díky čemuž hadice a koncovka neleží na zemi, a to pozitivně ovlivňuje životnost těchto prvků.

Odsávač spalin CARVENT k dispozici v několika verzích od menších pro motocykly a osobní vozidla až po velikosti větší pro nákladní vozy a stavební stroje.

Další informace o odsávačích jsou k dispozici také na našich stránkách NORFI.


Technické parametry samostatného odsávače:

Technické parametry SE-PC(HCV)

Typy koncovek uvedené v tabulce:

CARVENT Koncovka typ A

Koncovka typ A

CARVENT Koncovka typ F

Koncovka typ F