Samostatný odsávač výfukových plynů

Samostatný odsávač výfukových plynů CARVENT

Cenově dostupné odsávání spalin pro osobní automobily a motocykly

Odsávání spalin – samostatný odsávač výfukových plynů CARVENT, typ SE-PC (HCV) je cenově dostupné řešení, sloužící k eliminaci výfukových plynů z vnitřních prostor automobilových dílen  apod. Je určeno pro servisní stanoviště stojících vozidel. Odsávač lze upevnit na stěnu nebo zavěsit na sloup.


Samostatný odsávač výfukových plynů CARVENT


Kompletní sada obsahuje:

Odsávací hadici s hadicovými svorkami, odsávací koncovku, ventilátor se základovou deskou pro montáž a konzolu pro zavěšení hadice na zeď.
Základní model odsávače výfukových plynů je určen pro autodílny. Jednoduchý design, nekomplikovaný provoz a spolehlivost z něj učinily nejoblíbenější model odsávání výfukových plynů dostupný v nabídce. Zařízení lze snadno připevnit na zeď nebo na sloup. Držák (police) na stěnu, který je součástí sady, umožňuje zavěsit odsávací hadici s koncovkou, když se odsávání spalin nepoužívá, díky čemuž hadice a koncovka neleží na zemi, což pozitivně ovlivňuje opotřebení těchto prvků.

Samostatný odsávač výfukových plynů CARVENT k dispozici v několika verzích od menších pro motocykly a osobní vozidla až po velikosti větší pro nákladní vozy a stavební stroje.


Technické parametry samostatného odsávače:

Technické parametry SE-PC(HCV)

Typy koncovek uvedené v tabulce:

CARVENT Koncovka typ A

Koncovka typ A

CARVENT Koncovka typ F

Koncovka typ F