Kolejnicové odsávání TECHNORAIL

Odsávací profil TECHNORAIL v autodílnách

Kolejnicové odsávání TECHNORAIL je určeno pro odsávání výfukových plynů v autoservisech. Zařízení je složeno ze speciálních hliníkových odsávacích profilů dodávaných obvykle v délkách 6 m. Podle potřeby mohou být kratší nebo spojené do delších celků pomocí spojek profilu. Systém je složen z kolejnicové dráhy, odsávacího vozíku s hadicí a odsávací koncovkou. Jedná se o velmi kvalitní a cenově dostupné řešení pro zlepšení pracovního prostředí v autodílnách.


Kolejnicové odsávání TECHNORAIL

Kolejnicové odsávání TECHNORAIL


Instalace systému

Čisté ovzduší pro personál dílny autoservisu a komfortní řešení obsluhy systému odsávání spalin bylo důvodem instalace dvou kompletů odsávání výfukových plynů na profilech TECHNORAIL v autodílnách Sven Car Ostrava.

Vlastnosti odsávání

Dráhy z odsávacích profilů – kolejnice jsou vybaveny vždy po jednom odsávacím vozíku s hadicí s vysokou teplotní odolností do 300°C a univerzální odsávací koncovkou s ručním upínacím klíčem. Odsávací vozíky jsou osazeny sadou koleček s kuličkovými ložisky, které usnadňují celému systému hladké pojíždění po vnější dráze odsávacího profilu a zajišťují celé sestavě dlouhou životnost bez nutnosti výměny pohyblivých dílů.

Příslušenství

Pro automobily se dvěma výfuky po stranách je kolejnicové odsávání vybaveno přenosným a nastavitelným stojanem pro dvojité výfukové potrubí se dvěma koncovkami, který se velmi lehce zapne na stávající ruční odsávací koncovku umístěné na hadici. Na stojanu lze pak nastavit výška polohy koncovek, rozpětí – vzdálenost umístění koncovek a úhel nasávání podle polohy výfuků na vozidle.

Koncovka pro dvojité výfukové potrubí


Jsme připraveni vám pomoci s návrhem odsávací sestavy podle vašich požadavků. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.