Kolejnicové odsávání TECHNORAIL

Odsávací profil TECHNORAIL v autodílnách

Kolejnicové odsávání TECHNORAIL je určeno pro odsávání výfukových plynů v autoservisech. Zařízení se skládá ze speciálních hliníkových odsávacích profilů dodávaných obvykle v délkách 6 m. Podle potřeby mohou být kratší nebo spojené do delších celků pomocí spojek profilu. Systém obsahuje kolejnicovou dráhu, odsávací vozík s hadicí a odsávací koncovkou. Jedná se o velmi kvalitní a cenově dostupné řešení pro zlepšení pracovního prostředí v autodílnách.


Kolejnicové odsávání TECHNORAIL

Kolejnicové odsávání TECHNORAIL


Instalace systému

Čisté ovzduší pro personál dílny autoservisu a komfortní řešení obsluhy systému odsávání spalin bylo důvodem instalace dvou kompletů odsávání výfukových plynů na profilech TECHNORAIL v autodílnách Sven Car Ostrava.

Vlastnosti odsávání

Dráhy z odsávacích profilů – kolejnice mají jeden vozík s hadicí s vysokou teplotní odolností do 300°C a univerzální odsávací koncovkou s ručním upínacím klíčem. Odsávací vozíky obsahují sadu koleček s kuličkovými ložisky, které usnadňují celému systému hladké pojíždění po vnější dráze odsávacího profilu a zajišťují celé sestavě dlouhou životnost bez nutnosti výměny pohyblivých dílů.

Příslušenství

Pro automobily se dvěma výfuky po stranách slouží přenosná koncovka s nastavitelným stojanem pro dvojité výfukové potrubí se dvěma koncovkami, která slouží jako příslušenství k základním koncovkám na hadici vozíku dráhy TECHNORAIL. Velmi lehce zapíná ke stávající ruční odsávací koncovce umístěné na hadici. Na stojanu lze pak nastavit výška polohy koncovek, rozpětí – vzdálenost umístění koncovek a úhel nasávání podle polohy výfuků na vozidle.


Koncovka pro dvojité výfukové potrubí


Rádi vám pomůžeme s návrhem odsávací sestavy podle vašich požadavků. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.